אודות

מי אנחנו

“ניו לייף” מייצגת קבוצה שמתרחבת במהירות של מרפאות פוריות מודרניות ומרכזי פונדקאות ותרומת ביציות, המוכרים ברחבי העולם בזכות המוניטין ושיעורי ההצלחה הייחודיים שלהם. המרפאות ומרכזי הפוריות המודרניים והמיוחדים שלנו ממוקמים בתשע מדינות בחלקי העולם השונים. אנו פועלים בהצלחה בגיאורגיה, באוקראינה, בהודו, בדרום-מערב אסיה, במקסיקו, בדרום אפריקה, בישראל, בקניה ובפולין. כל אחד מסניפינו משרת צרכים ייחודיים של ההורים העתידיים ומותאמים להם . “ניו לייף” נוסדה על בסיס הניסיון האישי של ד”ר מרים קוקונאשווילי ( Mariam Kukunashvili), המאמינה שכל אדם אחראי ואכפתי זכאי לאושר שבהורות. לה יש שלושה תינוקות מקסימים שנולדו באמצעות פונדקאות.

הישגים

המרכז הראשון שלנו הוקם ב – 2008 בטביליסי, גיאורגיה. מאז פתחנו סניפים בעוד שמונה מדינות ברחבי העולם, סייענו ליותר מ – 7000 משפחות והורים יחידים, וערכנו כ-11,000 הפריות מבחנה , ובכלל זה גם העברת עוברים מוקפאים.
הורים לעתיד מופנים אלינו כמעט מכל פינה בעולם , אך מספר רב מבניהם הם מישראל, שוודיה, בריטניה, ארה”ב, פולין, ספרד, אוסטרליה, נורבגיה, פורטוגל, יפן, סין ועוד. “ניו לייף ישראל” גאה על כך שבזכותה נולדו יותר מ – 250 תינוקות פונדקאות.

מן הראוי לציין שבנוסף לסוכנויות פונדקאות ותרומת ביציות, בבעלות “ניו לייף” מרפאות הפריית מבחנה מודרניות בגיאורגיה, מקסיקו, הודו ודרום-מערב אסיה , שבהן מספקים שרותי “טכנולוגיית רבייה נעזרת” (ART – Assisted Reproduction Technology) . הסניפים בפולין ובדרום אפריקה הם מרכזי הפנייה לתרומת ביציות רק בשל המגבלות המקומיות על פונדקאות.

ל”ניו לייף ישראל” יש ניסיון רב בשיתוף פעולה עם מרפאות, רופאים וסוכנויות פונדקאות ותרומת ביציות בעלי מוניטין ברחבי העולם , המעריכות את שירותינו כאמינים ומקצועיים ביותר בתחום טיפולי הפוריות. שיתפנו פעולה בהצלחה רבה, בין היתר, עם הגופים הבאים:
Corion Fertility Center, Rotunda, Akanksha Fertility Clinic, Viktoria Clinic, All IVF, Surrogacy Center India, Visit and Care.com , Health-tourism.com, Medical Tourism Corporation, BKK Miracle Baby, Baby for All, NeoEst, North Cyprus Clinic.

אנחנו תמיד שמחים לקבל שותפים חדשים מקרב המומחים המובילים ולדון בהצעות שותפות עם הצדדים המעוניינים.

השקעה במרפאות וציודן בטכנולוגיות חדשניות הם אחד מגורמי המפתח בהצלחתנו. למשל, המרפאות שלנו מצוידות באינקובטורים רב-תאיים , שהוכח כי הם מגדילים את שיעורי ההצלחה ב – 20 אחוזים בהשוואה למקובל. המומחים לאמבריולוגיה במרפאותינו משתמשים במסננים מיוחדים במיקרוסקופים שבהם הם ממיינים את הביציות לפי טיבן. יתר על כן, כל שותפינו נבחרים בקפידה וכולם עונים על תקנים בינלאומיים.

אנו פתוחים לשתף את עמיתינו בניסיוננו ולשמוע גם את המשוב שלהם. גב’ מרים קוקונאשווילי (Mariam Kukunashvili ) וגב’ מטוטה בזהאלאווה (Matuta Bzhalava) הוזמנו כמומחות לכתיבת
Handbook of Gestational Surrogacy: International Clinical Practice & Policy Issues
שיצא לאור בהוצאת Cambridge University Press .

“ניו לייף” גאה על השתתפותה בוועידות ובסדנאות בינלאומיות חשובות שעסקו בפתרונות פוריות, שבהן אנשי הצוות שלנו נוטל חלק בהתלהבות ומסירות. אחת הקדימויות המרכזיות בחברתנו היא קידמה ואימוץ גישות חדשות. אנו מאמינים שפגישות שנתיות בצורת ועידות או סדנאות מהוות כר נרחב ליצירת קשרים עם הדמויות והגופים המרכזיים בתחום.

יתרונות

שיעורי הצלחה

כפי שהוזכר למעלה, סייענו ליותר מ – 7000 משפחות והורים יחידים לעתיד, וביצענו עד 11,000 הפריות מבחנה, ובכלל זה העברת עוברים מוקפאים. שיעור ההצלחה הכולל שלנו בכל התוכניות הוא כ-50 אחוזים, ומדי שנה אנו עושים את מרב המאמצים להגדיל את השיעור הזה ככל יכולתנו.

המרפאות שלנו פועלות לפי סטנדרטים בינלאומיים של טיפול רפואי, שנקבעו על ידי רשויות מתאימות. אשר למרפאות שותפות, אנחנו עובדים עם הרופאים והמרפאות המוערכים ביותר להפריות מבחנה, שהוכשרו במוסדות יוקרתיים ברחבי העולם, והם בעלי ניסיון רב מאוד בתחום טכנולוגיות הרבייה הנעזרת.

גמישות וריבוי אפשרויות

העובדה שיש לנו מגוון סניפים ברחבי העולם מספקת לנו גמישות ייחודית בבחירת יעד הטיפול המתאים ביותר להורים לעתיד, על פי צרכיהם האישיים, מתוך התחשבות בהיבטים הגיאוגרפיים, המשפטיים, הרפואיים והכספיים הרלוונטיים להם. הדבר מעניק לנו הזדמנות פז לספק את שירותינו להורים לעתיד שהם נשואים, רווקים, הומוסקסואלים, לסביות, נשאי HIV. הדבר גם מאפשר לנו לספק שירותים מיוחדים כגון אבחון גנטי טרום השרשה (Preimplantation genetic diagnosis PGD -) לבחירת מין היילוד, שטיפת זרע, העברת עובר או זרע ממדינה למדינה ועוד.

תכניות הלקוח הנאמן

ב”ניו לייף ישראל” אנו עושים ככל יכולתנו לשרת כל אחד מההורים לעתיד ולהקדיש לו את מלוא הטיפול המסור. אף שעלות התכניות שלנו היא קבועה בהתאם לכל אחת מהן, אנחנו משתדלים למצוא דרכים ליידע על הנחות על מחיר השירות של הסוכנות, כשזה מתאפשר, ולעולם איננו מחייבים עלויות סוכנות בתכנית הפונדקאות עבור הניסיון השני או השלישי.

הזדמנויות לשותפות

ההורים שלהם סייענו בהצלחה הם הממליצים הטובים ביותר שלנו. מן הראוי לציין שמספר גדול של הורים לעתיד, שלהם הצלחנו לסייע הפכו לשגרירינו הטובים ביותר במדינותיהם. אנו מציעים הסכמי שותפות מיוחדים לכל הורה כזה המוכן להפוך לחלק מהרשת העולמית שלנו. אנו מקדמים בברכה לצוותנו את ההורים לעתיד, כי אנו מאמינים שבידיהם המומחיות הרבה ביותר בתחום ולפיכך, מעורבותם רבת ערך להתפתחותנו ולהתחדשותנו.

מחלקת תלונות

חשובות לנו חוות הדעת של ההורים לעתיד. ברובן הן חיוביות אך יש מקרים שבהם הציפיות לא נענו במלואן , שכן כל תכנית היא יחידה במינה. מחלקת התלונות חשובה לנו. ההורים לעתיד יכולים להגיש תלונה להנהלה אם אינם מרוצים משרות החברה. כל תלונה נבחנת בכובד ראש בידי ההנהלה וננקטים כל הצעדים כדי להתייחס אליה כהלכה. ההורים לעתיד יכולים להרגיש חופשיים לשתף אותנו במחשבותיהם, דאגותיהם, הצעותיהם ועוד, באמצעות כתיבה לנציגי ההנהלה (e-mail: feedback@surrogacyglobal.com).

אנשי צוות מקצועיים

“ניו לייף ישראל” גאה ביותר על צוותה המקצועי מאוד בכל אחד מסניפיה. העובדים העומדים בתקופת המבחן נשארים ב”ניו לייף” לאורך זמן, וכמעט כל העובדים שלנו הם בעלי ניסיון של למעלה מחמש שנים. הכשרנו מתאמים לכל שלב בתכנית: מעקב ראשוני, תיאום רפואי, טיפול בהריון ולידה. גישה מעין זאת מבטיחה מקצועיות מצד העובדים באותו חלק מהתהליך שהם מלווים, ומאפשרת להם התמקדות. כל מתאם אחראי לחלק מהתהליך וממוקד בו במלואו כדי להבטיח שאין עיכובים ושההורים לעתיד זוכים בתשומת הלב המרבית.

תקשורת

ב”ניו לייף” אנחנו משתדלים לענות על כל בקשה בתוך 24 שעות. אנחנו מעודדים את ההורים לעתיד לפנות אלינו באמצעות שיחת וידאו בסקייפ או בטלפון. בעידן הטכנולוגיות הגלובליות, המרחקים אינם מהווים בעיה, ואנחנו עושים כמיטב יכולתנו להיות זמינים להורים לעתיד לפי נוחותם.