עדויות

זוג משוודיה
בעונג רב אנחנו כותבים את מכתב התודה הזה.
אנו מאושרים שיצרנו קשר עם “ניו לייף” אחרי מאבק ארוך-שנים להקים משפחה. הודות ל”ניו לייף” זכינו בתינוקת ואנחנו שמחים כל כך על בת משפחתנו החדשה!

כבר אין לנו סבלנות לחזור לחיבוק החם של “ניו לייף” ולתרבות בטביליסי, גיאורגיה. האנשים בגיאורגיה אדיבים כל כך, חמים ובעלי רוח נדיבה, כמו כל מי שסייע לנו ב”ניו לייף”.

שוב תודה רבה לכם, סופי, מאקא, אייה, אקא ואליסו!

T ו-L משוודיה
כבר השלמנו עם כך שנהיה חשוכי-ילדים כל חיינו, עד שמצאנו את “ניו לייף גיאורגיה”. היות שהסוכנות במדינה שמעולם לא שמענו עליה, היינו מלאי חששות לגבי התנהלות העניינים ואם נעז לחתום עמם על חוזה. אך כבר מהמגע הראשון עם “ניו לייף” הרגשנו שזאת סוכנות שאפשר לתת בה אמון. הם ממהרים להגיב ומלאי חמלה ואנושיות, שכל מי שהוא חשוך-ילדים זקוק להן כאשר חשים קושי.

בכל פעם שהחלפנו איש קשר, בשלבים שונים בתהליך, דאגנו קצת כיוון שהקשר הקודם היה טוב מאוד, ממש כמו חברות ותיקה, עם כל אחד מהם. אך פשוט זכינו בחברים נוספים במהלך כל המסע. לכל הצוות אותה רוח שרות טובה וטיפול מהיר, שחשובים כל כך כשאתה במרחק מאות קילומטרים מהם.

היום יש לנו ילדה נפלאה בת 3 חודשים שהיא כל עולמנו. לעולם לא נוכל להודות מספיק ל”ניו לייף” ולצוות, על שנתנו לנו את ההזדמנות להקים משפחה משלנו. תודה רבה מקרב לבנו!

“ניו לייף גיאורגיה” היקרים
הנסיכה הקטנה שלנו עכשיו בת 6 חודשים ואיננו יכולים לדמיין לעצמנו את חיינו ללא בתנו הקטנה והיקרה.

לעולם נהיה אסירי תודה ל”ניו לייף גיאורגיה” שעזרה לנו להגשים את חלומנו לילד. השרות והתמיכה במהלך כל התהליך היו מדהימים, ואנחנו מודים לכם על שסיפקתם לנו אם פונדקאית נהדרת כל כך שתישא את בתנו במשך ההיריון. תהליך, שאולי מרתיע זוגות רבים, התברר כקל ביותר בעזרת השרות המופלא והתמיכה של הצוות הנהדר של “ניו לייף” מההתחלה ועד הסוף, כאשר עלינו למטוס כדי לחזור הביתה.

תודה ל”ניו לייף גיאורגיה” מאוסטרליה.

זוג מאירופה
אחרי שנים רבות של טיפולי פוריות שמענו על “ניו לייף”. טיפולי פוריות הם ממש רכבת הרים של פגישות אצל המומחים, תרופות, והגרוע מכל, המתנה לחדשות. כשנתונים בתהליך כזה, מאוד מקל לדעת שכל השאר מטופל. הצוות ב”ניו לייף גיאורגיה” ווידא שלא יעיק עלינו דבר נוסף. הצוות טיפל בכל דבר, מהמסמכים הראשונים לארגון הטיפולים, עדכון שלנו לגבי ההיריון ועד רישום הלידה. כמעט שלא היינו צריכים לטפל בדבר כלשהו אלא רק בטיפולים ובתינוק. הצוות תמיד היה זמין להשיב על שאלותינו והאמינו לנו, היו לנו המון שאלות.
היינו מאוד מרוצים מכל התהליך ועכשיו יש לנו ילדה יפיפייה ובריאה, שלה חיכינו הרבה זמן. “ניו לייף” היא קבוצה מאורגנת היטב, עם צוות נהדר שמבין מה עובר על ההורים לעתיד. הם קישרו אותנו עם מרפאות הפוריות הטובות ביותר ועם בית היולדות הטוב במדינה. הם אף סייעו לנו בביקורים בטביליסי, שאותה התחלנו ממש לחבב, וממנה נשארו לנו זיכרונות מעולים, הכול הודות ל”ניו לייף”.

N+E מארה”ב
חיינו השתנו לעד עם הגעת התאומות שלנו. איננו יכולים להביע את עומק שמחתנו אחרי כל כך הרבה שנים של ניסיונות-שווא להיכנס להיריון ולהקים משפחה.

הנדיבות של תורמת ביציות נפלאה ושתי אימהות פונדקאיות חמות-לב הגשימו את משאלתנו. כבר בניסיון הראשון התמזל מזלנו ששתי האימהות הפונדקאיות נכנסו להיריון. כל הצוות של “ניו לייף”, קודם כל יקטרינה וטמונה, במהלך ההיריון אייה, ואחרי לידת התינוקות, אליסו ואדו, הדריכו אותנו בחמלה ובמקצוענות מרבית בתהליך ההיהפכות להורים. טמונה עדכנה אותנו בקביעות לגבי ההכנות הנוגעות לתורמת הביציות וההפריה החוץ-גופית, ובמהלך השבועיים הראשונים אחרי שבדיקות ההיריון חזרו חיוביות. אחרי כן אייה הייתה המדריכה שלנו ועדכנה אותנו בכל הנוגע לכל הסריקות והבדיקות הרפואיות והוכיחה עצמה כאשת קשר מדויקת וברורה במהלך ההריונות והלידות. אדו ואליסו עזרו לנו בכל דבר אחר אחרי הלידות, ובזכות כל זה חיינו היו קלים יותר ויכולנו ליהנות עם הילדות.

שוב תודה ענקית ל”ניו לייף” ולצוות חסר-הלאות, המקצועי, המסור והמקסים. תודה ליקטרינה, טמונה, אייה, אליסו ואדו. נוגע מאוד לליבנו מה שסייעתם לנו להגשים.

זוג מישראל
טמונה, אייה ואליסו היקרים,

ברצוננו לומר לכם תודה עצומה על יחסכם המקצועי ועל כך שגרמתם לנו אושר כה גדול. תודה על שתמיד התכתבתם אתנו במהלך 9 החודשים האלה ושהייתם זמינים גם אחרי שעות העבודה. תודה שקיבלתם אותנו לא כלקוחות אלא כחברים.

נהיה אסירי תודה לכם כל חיינו, ואנחנו מאוד מקווים שנחזור אל הצוות הנפלא הזה של “ניו לייף” בעוד שנים ספורות.
פ. ופ.

תודות מישראל
אייה יקרה,

בשמחה גדולה אני כותבת לך על ההתנסות הראשונה שלי עם “ניו לייף גיאורגיה”.
אחרי שהבנתי לפני שנה בערך שעליי להפסיק את טיפולי הפוריות שלי, שמעתי לראשונה במרפאה שלי בירושלים על האפשרות לזכות בילד בגיאורגיה, אבל איש לא ידע לכוון אותי ישירות אליכם. הם רק אמרו לי שבגיאורגיה אפשר להוליד תינוק בעזרת פונדקאית, וזהו. מבחינתי, באותה תקופה, זה היה כל כך לא מציאותי ולא אפשרי לביצוע.

האמת היא שהייתי די אבודה באותה תקופה – איך להתחיל בתהליך כל כך גדול ולא ידוע ולהפוך לאמתי את החלום שלי להכניס תינוק לחיי – זה היה כל כך רחוק ודרש כל כך הרבה כסף. כסף שלא היה לי אז – הכול היה כל כך לא אמתי.

אבל רציתי ילד, משפחה, משפחה משלי! הגעתי אליכם דרך נטשה, ואיך שמעתי עליה פתאום? הורים רבים דיברו עליה בפורומים ישראלים באינטרנט. אתם מכירים את הפורומים האלה – אני אישית לא אוהבת אותם – אבל כדי להגיע לשם של נטשה הייתי צריכה להיכנס לאתרים האלה ולברר מי מטפל בתהליך הפונדקאות בגיאורגיה.

צלצלתי אליה ודיברנו בהתחלה אצלה בבית. יש לה בעצמה שני ילדים נהדרים מפונדקאות. ראיתי את המלאכים האלה באותו ערב וידעתי שמה שלא יהיה וכמה מאמץ וכסף שיהיה בהם צורך – אני אעבור את התהליך הזה. מההתחלה הרגשתי שארגון “ניו לייף” הוא מאוד מאורגן, ממש כמו מכונה משומנת.
האימייל הראשון היה ממאקא היקרה, אחרי כן באמצע התהליך עבר לידיה של אייה היקרה, ובשלב האחרון טיפלה בי אליסו היקרה. התרשמתי מאוד, ולומר את האמת, מופתעת מאוד שהכול התנהל כמו שעון שווייצרי.

החלוקה טובה מאוד – לטפל בתהליך המורכב הזה בשלושה שלבים. זה גם חכם מאוד כי צריך כל כך הרבה מסמכים למלא ולמסור, ולי היה קל מאוד להתמודד עם כל המחוייבויות האלה כי בכל שלב ליווה אותי הצוות המקצועי מאוד של “ניו לייף”.
ובאמת תודה אישית מאוד למאקא, אייה ואליסו על כל התמיכה המקצועית שלכן ויחסי האנוש הנפלאים. על הדאגה והטיפול בכל הניירת האדירה והסבלנות הרבה כלפיי. כשלא הבנתי דברים מסוימים, לעולם לא ויתרתם, והסברתם לי בסבלנות מה אני צריכה לשלוח ומה אני צריכה לעשות.

זה היה חשוב לי כל כך – לעבור את כל התהליך הזה עם מלאכים כמוכן! עם כל הטיפול והעזרה, נתתם לאנשים תקווה כדי להגיע למלאך קטן כמו הבן שלי. יצרתם בשבילי את המשפחה היחידה בעולם שיש לי.
בעזרת כולכם יצרתם חיים חדשים ואלוהים רואה הכול בכל מקום. בכל פעם שנולד תינוק הוא השליח של אלוהים כדי להפוך את עולמו לטוב יותר!

אפשר לדמיין? אתם מעורבים בבריאה כמו אלוהים, כולכם מעורבים בגרימת אושר רב לבני אדם בזכות התינוקות האלה.

לעולם לא יהיו לי מילים להודות לכן, אז אני רוצה לומר לכולכם תודה פשוטה, אנושית, על שנתתם לי משפחה שלא הייתה לי אף פעם.

כל טוב לכם וכמובן לאירינה היקרה. אני מאחלת למשפחה שלה, לבעלה ולבנה חיים ארוכים ומאושרים. אולי יום אחד בנה של אירינה יגדל וישמע מה שאירינה עשתה למענו ולמען משפחתה, אני בטוחה שהוא יהיה גאה בה.

שלכולם יהיו דברים נפלאים בחיים.

תודה לכולכם, מקווה שזאת לא הפעם האחרונה שאנחנו מדברים.

יש לי עדיין 4 עוברים מוקפאים במקפיא שלכם.
בברכה,

איזבלה מישראל