פונדקאות מובטחת

הליך הפונדקאות והשירותים הנלווים

לחברת “ניו לייף ישראל” ניסיון רב מאוד בתחום מתן שירותי הפונדקאות להורים עתידיים ישראלים. מאז 2008 מספק הצוות המסור והמנוסה של אנשי המקצוע שלנו שירותי פונדקאות במדינות אחדות. אנו שמחים לספק את שירותי הפונדקאות שלנו לזוגות ישראלים בגיאורגיה ובאוקראינה.

אפשרויות הפונדקאות

ב”ניו לייף ישראל” אנו משתדלים לענות על הצרכים האינדיבידואליים של ההורים לעתיד, המגיעים מרקעים שונים עם צרכים שונים. לכן פיתחנו מספר אפשרויות לתכניות פונדקאות שמתוכן אפשר לבחור:
פונדקאות בלבד
פונדקאות עם תרומת ביציות (תורמת ביציות מקומית)
פונדקאות עם תרומת ביציות (תורמת ביציות ממדינה אחרת)
פונדקאות ותרומת ביציות
תכנית שתי אימהות פונדקאיות
תכנית שתי אימהות פונדקאיות עם תרומת ביציות
תכנית פונדקאות מובטחת
פונדקאות עם עוברים מוקפאים
פונדקאות להורים לעתיד נשאי HIV
פונדקאות עם ברירת מין (שימוש באבחון גנטי טרום השרשה PGD -)
פונדקאות עם תרומת ביציות וברירת מין (שימוש באבחון גנטי טרום השרשה PGD -)

אימהות פונדקאיות

יש לנו מאגר גדול של אימהות פונדקאיות צעירות, בריאות ומסורות, אשר עוברות תהליך מיון קפדני כדי להשתתף בתכנית. כל אם פונדקאית נבדקת ביסודיות, על פי תקנים וקווים מנחים בינלאומיים. בודקים אותן לבירור הימצאות מחלות מידבקות כגון זיבה, עגבת, כלמידיה, ציטומגלווירוס והפטיטיס. במרווחי זמן קצרים עורכים מעקב אחר בריאותן הגופנית והנפשית של האימהות, כמו גם אחר הרגליהן וסגנון החיים שלהן. עישון, שתיית משקאות חריפים ושימוש בסמים פוסלים מידית את מי שמבקשת להיכלל בתכנית.

האימהות הפונדקאיות שלנו הן בנות 18 – 37, בריאות בנפשן, עם תמיכה משפחתית, בוגרות לפחות של בית ספר תיכון, מוכנות ליטול תרופות באמצעות הזרקה, אינן מעשנות ונטולות מחלות מין. לרובן יש לפחות ילד אחד משלהן ועבר של הריונות מוצלחים.

תיאום תכנית הפונדקאות

לצוותנו ב”ניו לייף” יש ידע נרחב במתן שירותי פונדקאות. המתאמים שלנו בעלי תושייה ומקיימים קשר קבוע עם האימהות הפונדקאיות ותומכים בהן תמיכה מלאה לפני ההיריון, במהלכו ולאחריו. האימהות הפונדקאיות מקבלות קצבה חודשית מההורים לעתיד, לשם הזנה וטיפול הולמים. מן הראוי לציין ש”ניו לייף” מעניקה להורים יתרון חשוב בכך שהיא מקצה לפונדקאית שלה אדם שיעמוד אתה בקשר ויקבל עדכונים יומיים. מתאם הטיפול בהיריון הוא זה שמסדיר לאימהות הפונדקאיות את בדיקות הסריקה, פגישות עם הרופא, מוסר להן את התרופות ותוספי המזון, מלמד אותם איך לנהוג במהלך ההיריון , מעריך את המצב ומביא להורים את המידע העדכני. אנחנו מאפשרים להורים לפנות לאימהות הפונדקאיות באמצעות שיחות בסקייפ, מעודדים אותם להגיע לביקורים אצל הרופא יחד עם האם הפונדקאית וליטול חלק פעיל בהליך כולו.

תעודת לידה

קבלת תעודות לידה בגיאורגיה ובאוקראינה הוא תהליך פשוט ומצריך לכל היותר 5 ימים, שבסופם מתקבלת תעודה הרשומה על שם ההורים המזמינים.

אנו מבינים את תחושות ההורים במדינה זרה , שבה הכול חדש ולא מוכר. לפיכך הקצינו חברי צוות ייעודיים הדואגים להורים גם לאחר הולדת התינוק. אנו מסייעים להורים לקבל את כל המסמכים לשם קבלת תעודת לידה, כדי שזמן ההמתנה יהיה מינימלי, מסייעים במציאת מטפלת לתינוק, אם ירצו בכך, יוצרים קשר עם סוכני נדל”ן כדי לעזור להורים לשכור דירות מרוהטות למשך שהותם במקום, ועוד.

אנו מצפים לשמוע מכם ולהנחות אתכם במסע הארוך, אך הראוי הזה, להורות. שילחו לנו בדואר אלקטרוני פנייה לקבלת פרטים על התהליך וכל הכרוך בו.